Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Пловдив, с. Войводиново
133 900 €
261 885.64 лв.

(1 300 €, 2 542.58 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:15 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 85 пъти.
Площ:
103 m2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба тристаен апартамент, с функционално и удобно разпределение. Жилището се намира в с. Войводиново, на 5км. разстояние от центъра на гр. Пловдив.
Сградата е нова, завършена с висококачествени материали и е пред акт 16.
В цената на имота има включено и наземно паркомясто.
Обади се сега и цитирай този код 692087
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
За контакт:
088 21 21 457
Брокер:
Кантора Южен Пловдив
0882 121 457
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТЕКА АД
0882 121 457
ИМОТЕКА АД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
imotekapl.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Цар Борис III Обединител 128
http://imoteka.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Пловдив, с. Войводиново
Обява: 1c177675930972454

133 900 €
261 885.64 лв.
История на цената
(1 300 €, 2 542.58 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, с. Войводиново